PODZIĘKOWANIA SPECJALNE

Kierujemy specjalne podziękowania do Pana Marka- dziadka Zosi i Poli z grupy „Biedronki” za pomoc przy upiększaniu naszej ścieżki zmysłowej! Dzięki Pana nieocenionej pomocy i chęci współpracy wspólnymi siłami wspomagamy rozwój zmysłowy dzieci, co jest bardzo ważne w poznawaniu świata 🙂

                                               

 

Podziękowanie dla por. Mateusza Wiśniewskiego za poświęcenie swojego czasu, przekazanie dzieciom wiedzy na temat specyfiki zawodu żołnierza.

Szanowni Państwo oto list z biura MEiN:
„W imieniu Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka serdecznie dziękujemy za udział w akcji „Szkoła do hymnu”. Miło nam poinformować, że w tegorocznej inicjatywie wzięło udział blisko 20,5 tys. przedszkoli, szkół i placówek oświatowych z kraju oraz prawie 360 placówek polonijnych z całego świata. Cieszymy się, że 10 listopada o godz. 11:11 byli Państwo z nami!”

Kierujemy specjalne podziękowanie dla naszego sąsiada 🙂 który wspomógł nasze przedszkole w pielęgnacji terenów zielonych.

 

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim zainteresowanym w pomoc przy organizacji 31 Finału WOŚP w Wieliszewie. Wasza dobroć, kochane serca, bezinteresowność zachęcają nas do praktykowania tak szczytnych akcji!