UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

„Bądź jak wschodzące Słońce, które- gdy wschodzi zza chmur- obdarza wszystkich blaskiem i ciepłem”

Dnia 18.06.2024 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego dla dzieci z grup „Rybki” oraz „Sówki”- znamienity rocznik 2017 🙂 Zakończenie roku przedszkolnego oraz całej edukacji przedszkolnej to wyjątkowy moment, pełen radości, wzruszeń i dumy. Dzieci zamykają jeden z pierwszych etapów swojej edukacyjnej drogi, co jest niezwykle ważnym wydarzeniem w ich życiu. To także czas, kiedy rodzice i nauczyciele mogą cieszyć się z osiągnięć swoich podopiecznych, obserwując, jak wiele się nauczyły i jak bardzo rozwinęły się przez te kilka lat w przedszkolu. Nasze zakończenie rozpoczęło się od przepięknego „Poloneza”, następnie przedstawienie artystyczne przeplatały wiersze i piosenki nawiązujące do najmłodszych lat pobytu w przedszkolu. Potem przyszedł czas na podziękowania dla każdej grupy pracowniczej z naszego przedszkola- sekretariat, pracownicy obsługi- podkreślający ich znaczenie w życiu przedszkola i każdego z podopiecznych.

Po głównej części artystycznej głos zabrała Pani Dyrektor Anna Liberacka, która pogratulowała przepięknych występów dzieciom, zachęcając je do dalszej nauki i rozwoju.: „Pamiętajcie, że możecie osiągnąć wszystko, jeśli tylko będziecie się starać i wierzyć w siebie. Jesteście wyjątkowi i zdolni !”

Pani Dyrektor zaznaczyła także kluczową rolę Rodziców w edukacji i rozwoju dzieci, kierując w ich stronę wyrazy wdzięczności za ich współpracę i zaangażowanie: „Jesteście niezastąpionym elementem w edukacji swoich dzieci. Wasza cierpliwość, troska i wsparcie w codziennych sytuacjach były nieocenione. Dzięki Wam dzieci mogły rozwijać swoje talenty i pasje w bezpiecznym i pełnym miłości środowisku.” Część oficjalną zakończyły podziękowania dla wieloletniego przedstawiciela Rady Rodziców-Pani Pauliny Ejdys oraz naszego nieocenionego Pana do spraw organizacyjnych -Pana Marcina Żaluka.

„W ciągu kilku lat dostrzegałyśmy, jak każde dziecko robi ogromne postępy. Niektóre nauczyły się czytać pierwsze słowa, inne zyskały pewność siebie w wyrażaniu swoich myśli i uczuć. Każde osiągnięcie, niezależnie od jego wielkości, jest dla nas powodem do dumy”

Serdecznie gratulujemy wychowawczyniom grupy „Rybki”: Anna Budniak, Maria Szacha- Głuchowicz oraz wychowawczyniom z grupy „Sówki”: Patrycja Dudzińska, Anna Maliszewska.

Dyrektor Anna Liberacka oraz wieloletni przedstawiciel Rady Rodziców, Pani Paulina Ejdys

Dyrektor Anna Liberaka oraz Pan Marcin Żaluk

Comments are closed.