Pedagog

„Nauczyciel to ktoś bardzo wyjątkowy, kto potrafi wykorzystać swoją pomysłowość, dobroć i dociekliwy umysł do wypracowania rzadkiej umiejętności zachęcania innych do myślenia, marzenia,poznawania, próbowania,działania!”

B. Conklin

Dyrektor Przedszkola Samorządowego nr 1 w Wieliszewie- Anna Liberacka

* 12 osób- kadra pedagogiczna; Anna Budniak, Magdalena Dukowska, Beata Giszczak, Marzena Gocłowska, Angelika Górska, Kinga Kostrzewa, Sylwia Kubusiak- Zielińska, Maria Szacha- Głuchowicz, Natalia Kucińska- Otoska, Małgorzata Urbanowska, Marta Wróbel, Joanna Zając. Wszystkie Panie dbają o własne doskonalenie zawodowe i podnoszenie jakości pracy z dziećmi. Nauczanie przebiega w pełnym szacunku do siebie i innych, z pasją wychowują i opiekują się wychowankami. Są profesjonalistkami w pracy z dziećmi i nawiązywaniu pozytywnych kontaktów z rodzicami.

* 3 osoby- nasi specjaliści; Krystyna Kowalik- pedagog, Marta Stasiorczyk- logopeda, Robert Baranowski- psycholog. Z najwyższą troskliwością i starannością dbają o naszych podopiecznych- by pięknie mówiły i by czas w przedszkolu mijał w atmosferze ciepła, spokoju i dobroci.

* 8 osób- personel pomocniczy; Anna Grabarczyk,Anna Łuczak, Anna Kaczmarek, Anna Kubsik,Krystyna Rostecka, Monika Szudel, Justyna Szymańska, Jolanta Wójcik. Są to osoby o wysokiej kulturze osobistej, które rzetelnie i sumiennie wykonują swoje obowiązki. Dbają o estetykę, porządek i bezpieczne warunki w budynku. Zawsze podejmują działania sprzyjające zaspokajaniu potrzeb dzieci.

* 3 osoby- pracownicy kuchni; Małgorzata Piwek, Marzena Wyszyńska, Janina Żołek oraz Feliks Karpik- specjalista do spraw żywienia i zaopatrzenia. Sumienni w swojej pracy dbają o urozmaicanie jadłospisów serwując dzieciom smaczne i zdrowe posiłki.

* 1 osoba- Joanna Krupińska-sekretarka- cechująca się sumiennością i wspaniałą organizacją pracy

NASZA KADRA

Pani Asia
Nauczyciel wychowania przedszkolnego oraz języka angielskiego

Joanna Zając- nauczyciel wychowania przedszkolnego z tytułem mianowania oraz nauczyciel języka angielskiego. Przygodę z przedszkolem rozpoczęłam w 2011 roku- tuż po ukończeniu studiów licencjackich. W razie wątpliwości 🙂 magister z pedagogiki ogólnej, przygotowanie do nauczania z języka angielskiego- studia podyplomowe "Metodyka nauczania języka angielskiego na poziomie edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej"- ukończone międzynarodowym egzaminem PEARSON na poziomie B2. W pracy- sumienna, obowiązkowa, chwytająca chwilę, ambitna, wsłuchująca się w głos dzieci i rodziców- uwielbiam niekończące się dyskusje na przeróżne tematy zarówno z dziećmi jak i z rodzicami. Poza pracą- mama dwójki cudownych dzieci- Sebastian i Gabriela. Jeśli potrzeba więcej można znaleźć mnie tutaj ----> https://www.facebook.com/profile.php?id=100042114412302 strona dotycząca nauczania języka angielskiego w naszym przedszkolu.