Pracownicy pedagogiczni

„Nauczyciel to ktoś bardzo wyjątkowy, kto potrafi wykorzystać swoją pomysłowość, dobroć i dociekliwy umysł do wypracowania rzadkiej umiejętności zachęcania innych do myślenia, marzenia,poznawania, próbowania,działania!”

B. Conklin

Dyrektor Przedszkola Samorządowego nr 1 w Wieliszewie- Anna Liberacka

Wicedyrektor Przedszkola Samorządowego nr 1 w Wieliszewie- Anna Budniak

Kadra Pedagogiczna Przedszkola Samorządowego nr 1 w Wieliszewie to wykwalifikowane, pełne miłości i otwartości osoby:
Anna Budniak, Magdalena Dukowska, Beata Giszczak, Angelika Górska, Kinga Kostrzewa, Maria Szacha- Głuchowicz, Natalia Kucińska- Otoska, Małgorzata Urbanowska, Marta Wróbel, Joanna Zając. Wszystkie Panie dbają o własne doskonalenie zawodowe oraz podnoszenie jakości pracy z dziećmi. Nauczanie przebiega w pełnym szacunku do siebie i innych, z pasją wychowują i opiekują się wychowankami. Są profesjonalistkami w pracy z dziećmi i nawiązywaniu pozytywnych kontaktów z rodzicami.

NASZA KADRA

Pani Asia
Nauczyciel wychowania przedszkolnego oraz języka angielskiego

Joanna Zając- nauczyciel wychowania przedszkolnego z tytułem mianowania oraz nauczyciel języka angielskiego. Przygodę z przedszkolem rozpoczęłam w 2011 roku- tuż po ukończeniu studiów licencjackich. W razie wątpliwości 🙂 magister z pedagogiki ogólnej, przygotowanie do nauczania z języka angielskiego- studia podyplomowe "Metodyka nauczania języka angielskiego na poziomie edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej"- ukończone międzynarodowym egzaminem PEARSON na poziomie B2. W pracy- sumienna, obowiązkowa, chwytająca chwilę, ambitna, wsłuchująca się w głos dzieci i rodziców- uwielbiam niekończące się dyskusje na przeróżne tematy zarówno z dziećmi jak i z rodzicami. Poza pracą- mama dwójki cudownych dzieci- Sebastian i Gabriela. Jeśli potrzeba więcej można znaleźć mnie tutaj ----> https://www.facebook.com/profile.php?id=100042114412302 strona dotycząca nauczania języka angielskiego w naszym przedszkolu.